Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

90,000 €

Shitet Vile 156 m² ne truall 800 m², Shkoder

  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Sheshi Mark Lula
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355 66 66 66 765
  • Postuar në: 01/06/2017 17:04
  • Skadon për: 19 ditë, 7 orë
Auto-Skicë
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrim

Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresin.

Shitet Shtepi Private me nje siperfaqe ndertimi 156 m² e ndertuar ne nje truall me siperfaqe 800 m², me vendodhje ne L.”Mark Lula”.
Shtepia shitet e mobiluar dhe perbehet nga:

Kati i I-re:
– 2 dhoma gjumi
– sallon + kuzhine
– banjo
– koridor
– verande

Kati i II-te:
– 2 dhoma gjumi
– banjo
– koridor
– ballkon

Kati i III-te perbehet nga papafingo e cila momentalisht eshte e paperfunduar.

Cilesi te Shtepise:
– dritare duralumin
– dyer druri i presuar
– e shtruar me pllake
– garazh ( mundesi parkimi )

Cmimi 90.000 €

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 3149 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 9265731c49e4f91f

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total