Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

160,000 €

Shitet Vila prapa Globe Center

  • Sipërfaqja (m²): 151-200
  • Adresa: prapa Globe Center
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar në: 21/09/2017 14:54
  • Skadon për: 9 ditë, 4 orë
Shitet Vila prapa Globe Center - Fotografia 1

Përshkrim

Shitet Vila prapa Globe Center
Shitet Vila prapa Globe Center ne rrugen e Kavajes. Kati i pare eshte njesi biznesi me siperfaqe 79 m2 por ai mund te ndahet dhe ne dy njesi. Kati i dyte mund te perdoret per apartament ose ambient biznesime siperfaqe 110 m2 + ka nje papafingo te parregulluar.
Vila eshte ende e pakompletuar totalisht. Ajo ndodhet ne rruge kryesore, ne nje zone te qete dhe pa ngarkesa trafiku.
Ajo shitet per nje cmim te favorshem, per 160000 euro. Nje investim qe ja vlen.

Cmimi: 160000 euro

INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN :

Siperfaqja e ndertimit:190 m2
Kate: 2
Tipi I Prones: Vile
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Qendra Globe

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 196 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 7885909e58c325d6

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total