Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

450,000 €

Shitet Vila e Verdhe, Ish Astiri Perballe Tirana Bank

  • Çmimi/m²: i diskutueshem
  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Ish Astiri Perballe Tirana Banke
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696584877
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 14/06/2017 22:07
  • Skadon: 20 ditë, 3 orë
19221641_1445652702164200_1472221518239910981_o
19221547_1445652705497533_1332696133018133869_o19206588_1445653335497470_939335029_n19198520_1445653472164123_1217882568_n19198331_1445653062164164_659078122_n19191168_1445653405497463_1393985201_n19190987_1445653262164144_1779975235_n19184087_1445653505497453_639995731_n

Përshkrimi

Shitet vila per arsye emigrimi , e hipotekuar dhe me te gjitha letrat ne rregull . e kompletuar , me kopesht para dhe mbrapa shtepie . 700 metra katrore e gjitha .

Nuk ka tag

73 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 85459417e6a8d858

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total