Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

250,000 €

Shitet Vila 3 kateshe e kompletuar me te gjitha .

  • Çmimi/m²: 250000
  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: 13 minuta nga Teg ne fshatin Kërrabe te qarkut te Tiranes
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692401825
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 10/04/2018 07:47
2CF59C5D-2FE8-4E9B-9523-5799B8370859

Përshkrimi

Shitet vila 3 kateshe , e kompletuar me te gjitha ; mobilim bashkekohor , sistem kamerash, sistem ngrohjeje i shtruar , pus , siperfaqe ndertimi 196 meter katror dhe e rrethuar me gjelberim me nje kopesht me siperfaqe prej 300 meter katror, e orientuar nga dielli ne cdo moment te dites e rrethuar nga gjelberimi ofron privatesine e nevojshme larg zhurmes dhe ndotjes se qytetit , ndodhet 13 minuta nga qendra tregtare TEG shitet per arsye fatkeqesie familjare

Nuk ka tag

358 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 7895acba6d3aa2b4

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total