Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

 

Shitet Ullishte 700 m2

  • Sipërfaqe (m²): 501-1000
  • Adresa: Kryemëdhenj,Kavajë
  • Rrethi: Kavajë
  • Kontakt: +355682045499
  • Postuar në: 16/02/2017 13:00
  • Skadon për: 54 ditë, 9 orë
ullishte-4
ullishte-3ullishte-1.1

Përshkrim

Shitet Ullishte 700 m2.
Adresa: Kryemëdhenj, Kavajë.

Prona është ullishte e ndodhur në një zonë kodrinore ne Kryemedhënj, Kavaje.
Ka nje distance prej 150 m nga ana lindore e autostrades Durrës – Kavajë.
Kufizohet me toka te tjera pemëtore (ullishte) dhe me disa objekte individuale 1-2 kate (vila).
Zona ne te cilen ndodhet prona, vihen re toka pemtore (Ullisht) dhe ne një rreze prej rreth 100 m vihen re objekte individuale banimi 1-3 kate.
Prona ka nje siperfaqe prej 700 m2
Toka ullishte ndodhet në një terren kodrinor me pjerresi në drejtim te veriut dhe perendimit.
Prona është e mbjelle me ullinje ne teresine e saj.

Kodi: 0167

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 910 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 715582b1ace10312

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total