Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

27,000 €

Shitet truall tek Ura e Beshirit ne Peze Helmes

  • Kjo ofertë nuk është më e vlefshme
  • Çmimi/m²: 30
  • Sipërfaqe (m²): 501-1000
  • Adresa: tek Ura e Beshirit ne Peze Helmes
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar: 22/01/2018 11:44
  • Skadon: 50 ditë, 7 orë
peze-helmes

Përshkrimi

Shitet truall tek Ura e Beshirit ne Peze Helmes

Shitet truall tek Ura e Beshirit ne Peze Helmes me nje siperfaqe prej 900 m2. Trualli ndodhet ngjitur me rrugen dhe eshte i rrethuar me beton. Ai mund te perdoret per ambiente tregtare, per inerte, skrap, makina te perdorura, prodhim blloqesh betoni etj. Trualli shitet per nje cmim te arsyeshem per vetem 30 euro/m2.

Cmimi: 30 euro/m2

INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN :

Siperfaqja: 900 m2
Tipi I Prones: Toke
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Peze Helmes

Nuk ka tag

784 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 878592f33cb42805

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total