Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

27,000 €

Shitet truall tek Ura e Beshirit ne Peze Helmes

  • Oferta nuk është më e vlefshme!
  • Çmimi/m²: 30
  • Sipërfaqe (m²): 501-1000
  • Adresa: tek Ura e Beshirit ne Peze Helmes
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar në: 21/09/2017 14:54
  • Skadon për: 37 ditë, 11 orë
peze-helmes

Përshkrim

Shitet truall tek Ura e Beshirit ne Peze Helmes

Shitet truall tek Ura e Beshirit ne Peze Helmes me nje siperfaqe prej 900 m2. Trualli ndodhet ngjitur me rrugen dhe eshte i rrethuar me beton. Ai mund te perdoret per ambiente tregtare, per inerte, skrap, makina te perdorura, prodhim blloqesh betoni etj. Trualli shitet per nje cmim te arsyeshem per vetem 30 euro/m2.

Cmimi: 30 euro/m2

INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN :

Siperfaqja: 900 m2
Tipi I Prones: Toke
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Peze Helmes

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 236 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 878592f33cb42805

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total