Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

660,000 €

Shitet truall per ndertim ne Sauk.

  • Çmimi/m²: 169.2
  • Sipërfaqe (m²): 2501-5000
  • Adresa: Sauk, Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar në: 08/09/2017 12:42
  • Skadon për: 79 ditë
#
$%&( (2)@

Përshkrim

Shitet truall me siperfaqe 3900 m2 ne zonen e Saukut ne Tirane. Trualli eshte me dokumentacion te rregullt dhe eshte menjehere i disponueshem. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje mundesi e shkelqyer per investime ne ndertim. Per viziten ne prone na kontaktoni!

AN220617-03
www.homeplus.al

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 49 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 55959672b4b92a4e

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total