Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

40,000 €

Shitet Truall per biznes prane Ures Se Beshirit

  • Çmimi/m²: 45Euro per m2
  • Sipërfaqe (m²): 501-1000
  • Adresa: Rr.E Kavajes per Durres prane ures se Beshirit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692020286
  • Postuar: 05/06/2017 14:40
  • Skadon: 13 ditë, 4 orë

Përshkrimi

Shitet Truall per biznes prane Ures Se Beshirit Rruga E Kavajes krahu i Djathte per Durres me shtrirje per gjate Rruges Nacionale Tirane Durres 47m linear, lejohet ndertim dy katesh mund te ndertohet autoservis Lavazh magazine dyqan per mobilje etj.Cmim okazion 40,000 Euro i diskutueshem.

Shitet bodrum Rr.Saraceve prane pazarit te Ri 100 metra katror i pershtashem per dhome frigoriferike reparte pune magazine ka tre dritare 40 cm mbi toke.

cmim okazion 25,000 Euro kontact 0692020286 dhe email artadanaj@aol.com

Nuk ka tag

73 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 418593551001dfef

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total