Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

420,000 €

Shitet truall ne zonen e Saukut

  • Çmimi/m²: 155
  • Sipërfaqe (m²): 2501-5000
  • Adresa: Sauk, Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar: 08/09/2017 12:42
  • Skadon: 51 ditë, 18 orë
b
cdef

Përshkrimi

Shitet truall ne zonen e Saukut ne Tirane. Trualli ka siperfaqe 2700 m2 dhe eshte me dokumentacion te rregullt. Eshte menjehere i disponueshem dhe i pershtatshem per investime ne ndertim. Per viziten ne prone na kontaktoni!

AN220617-02
www.homeplus.al

Nuk ka tag

57 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 652596630365c613

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total