Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

155,000 €

Shitet truall ne Sauk

  • Çmimi/m²: 182.35
  • Sipërfaqe (m²): 501-1000
  • Adresa: Sauk, Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar: 10/11/2017 15:39
  • Skadon: 16 ditë, 11 orë
1
2356

Përshkrimi

Shitet truall ne zonen e Saukut ne Tirane. Trualli ka siperfaqe 850m2 dhe eshte me dokumentacion te rregullt. Eshte menjehere i disponueshem dhe i pershtatshem per investime ne ndertim.

AN220617-01
www.homeplus.al

Nuk ka tag

71 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 680595f86a316db2

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total