Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

522,000 €

Shitet truall ne Sauk

  • Çmimi/m²: 150
  • Sipërfaqe (m²): 2501-5000
  • Adresa: Sauk, Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar: 10/11/2017 15:39
  • Skadon: 37 ditë, 9 orë
a
bcdf

Përshkrimi

Shitet truall me siperfaqe 3480 m2 ne zonen e Saukut ne Tirane. Trualli eshte me dokumentacion te rregullt dhe eshte menjehere i disponueshem. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje mundesi e shkelqyer per investime . Per viziten ne prone na kontaktoni!

AN170717-03

Shitet truall ne Sauk

Nuk ka tag

63 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 742597b35937ed6c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total