Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

60,000 €

Shitet truall ne Sauk

  • Çmimi/m²: 150
  • Sipërfaqe (m²): 301-500
  • Adresa: Sauk, Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar në: 08/09/2017 12:42
  • Skadon për: 93 ditë, 9 orë
1
2356

Përshkrim

Shitet truall me siperfaqe 400 m2 ne zonen e Saukut ne Tirane. Trualli eshte me dokumentacion te rregullt dhe eshte menjehere i disponueshem. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje mundesi e shkelqyer per investime . Per viziten ne prone na kontaktoni!

AN170717-01

Shitet truall ne Sauk

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 50 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 3435979f130a7e88

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total