Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

32,000 €

Shitet truall ne plazh Durres

  • Çmimi/m²: 150 €/m2
  • Sipërfaqe (m²): 201-250
  • Adresa: Lagja 13 Hekurudha Plazh Durres
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0692336889
  • Postuar: 29/09/2018 18:24
-Truall-ne-plazh-hekurrudha-Durres (1)
-Truall-ne-plazh-hekurrudha-Durres

Përshkrimi

Shitet truall 216 m2 me certifikat hipotekore dhe tapi gati per ndertim .Trualli ndollet ne lagjen 13 hekurrudha plazh Durres 600 metra nga deti.Cmimi 150 Euroi/m2 cel 0692336889.

Nuk ka tag

142 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2165bae1d7f2ab27

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total