Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

200,000 €

Shitet Truall ne krah te ures se Bardhajve Shkoder

  • Çmimi/m²: 37.03
  • Sipërfaqe (m²): 50001-100000
  • Adresa: Bardhaj
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355 66 66 66 765
  • Postuar në: 01/06/2017 17:05
  • Skadon për: 5 ditë, 12 orë
d
fgh

Përshkrim

Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresin.

Shitet Truall ne Stom Golem ne buze te rruges,ne krah te ures se Bardhajve.Toka ka siperfaqe prej 5400 m².
Vendodhja e saj prane rruges e ben kete prone akoma dhe me te favorshme per shume lloje biznesesh te ndryshme.
Por ju mund ta perdorni edhe per banim ose krijimin e disa vilave.
Ndodhet vetem 4 km larg qendres se Shkodres.
Toka eshte e pajisur me certifikate pronesie te rregullt.

Cmimi 200.000 €.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 1025 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 23756e064bd26bca

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total