Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

115,000 €

Shitet Truall Ndertimi ne Golem ( Durres-Kavaje )

  • Çmimi/m²: 180
  • Sipërfaqe (m²): 501-1000
  • Adresa: Rruga Hekurudha, Golem
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: +306972130213
  • Postuar: 26/11/2017 09:55
  • Skadon: 71 ditë, 20 orë
Golem Durres Kavaje
IMG_20170902_090458IMG_20170902_091033

Përshkrimi

Shitet truall ne Golem 640m2 te rruga hekurudhesh. Trualli ndodhet 500m larg plazhit por buze rruges. Prona eshte kuadratuar dhe ne nje zone turistike me shum levizje edhe perspektive. Trualli eshte me certifikate pronsije te rregullta.

CMIMI: 180 euro/m2
INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN :
Siperfaqja: 640m2
Tipi I Prones: Truall
Qyteti: Durres-Kavaje
Zona: Golem

Kontaktoni: +306972130213

Nuk ka tag

188 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7865a1a7d01ea2d4

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total