Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

145,000 €

Shitet Truall + Ndertese ne Shkoder

  • Çmimi/m²: 2356
  • Sipërfaqe (m²): 1001-2500
  • Adresa: Stom Golem
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355 66 66 66 765
  • Postuar: 01/06/2017 17:04
  • Skadon: 11 ditë, 9 orë
oie_1opsvYnElU6m
oie_BnOhrZ0IV6Zroie_izMkkAesmEVqoie_oj1UYMOLVtfcoie_opswDtp2Qyet

Përshkrimi

Toka gjendet ne Golem ne rruge kryesore interurbane.
E gjithe hapesira perbehet nga :
– Truall 500 m2
– Ndertese 341 m2
– Toke bujqesore 1515 m2
Gjithashtu ka nje magazine, e ndare ne 4 kapanone me lartesi 6 meter, gjeresi dhe gjatesi 22 meter.
CMIMI 145.000 Euro

Nuk ka tag

2949 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1555749c56aa7c55

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total