Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

152,700 €

Shitet truall dhe shtepi ne Mullet

ONLINE para 24 orë
  • Çmimi/m²: 00
  • Sipërfaqe (m²): 2501-5000
  • Adresa: Mullet
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar në: 14/08/2017 14:55
  • Skadon për: 132 ditë, 2 orë
DSC_0359
DSC_0362DSC_0363DSC_0364DSC_0366DSC_0368

Përshkrim

Shitet truall dhe nje shtepi ne fshatin Dobresh ne Mullet. Trualli ka siperfaqe rreth 2036 m2. Shtepia eshte e vogel me mundesi per sistemim. E lokalizuar ne nje vend mjaft te mire, zone e preferuar, me infrastrukture dhe rruge te asfaltuar. Trualli eshte me dokumenta te rregullta.

MJ080716-14

www.homeplus.al

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 6017 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 47257a1ad8292f29

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total