Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Shitet Truall 1000 m2

  • Sipërfaqe (m²): 501-1000
  • Adresa: Buçimas
  • Rrethi: Pogradec
  • Kontakt: +355682045499
  • Postuar: 16/02/2017 13:05
  • Skadon: 17 ditë, 14 orë

Përshkrimi

Shitet Tokë Truall,1000 m2.
Adresa:Buçimas,Pogradec.

Prona është e vendosur në Buçimas,Pogradec dhe ka dalje direkte në rrugën nacionale Pogradec–Korçë.
Toka ka formën e një drejtekendeshi te rregullt me dimensione 12 m me 84 m.
Zona në të cilën ndodhet prona ka njohur një zhvillim të shpejtë gjate viteve të fundit duke u kthyer një nga zonat më të rëndësishme ekonomike të qytetit të Pogradecit duke e klasifikuar këtë pronë si shumë të përshtashme për aktivitete biznesi.

Kodi:0143

Nuk ka tag

392 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 8265847d2e43d68f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total