Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

4,000 €

Shitet traktor Belarus MTZ 80

  • Adresa: Lushnje
  • Rrethi: Fier
  • Kontakt: 0693818680
  • Postuar: 10/08/2017 10:06
  • Skadon: 50 ditë, 9 orë
20170810_094005
20170810_09392420170810_093909

Përshkrimi

Shitet traktor mtz belarus ne gjendje shume te mire pune . Shitet per arsye mos perdorimi .Traktori ka punuar shume pak dhe mund ta provoni per cdo gje

Nuk ka tag

291 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 798598c13cbb5bb3

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total