Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

5,200 €

Shitet nderrohet TOYOTA COROLLA VERSO

  • Viti i prodhimit: 2006
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355698973853
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 10/07/2018 08:24
  • Skadon: 5 ditë, 16 orë
IMG_0258
IMG_0256IMG_0260IMG_0305IMG_0301IMG_0299IMG_0302

Përshkrimi

Shitet nderrohet Toyota Corolla Verso viti 2006 motorr nafte 2.2 xhama te zi origjinal 6+1 vende ndezje start/stop kamio manuale me 6 marshe siguracion dhe taksa deri ne Qershor 2019 cmimi i diskutueshem.

Nuk ka tag

450 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 1355a929f02a765b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total