Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

11,700 €

Shitet Touareg Benzin Gaz

  • Viti i prodhimit: 2004
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692277007
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, 4x4, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi, Portbagazh
  • Postuar: 21/02/2018 12:41
CBDC03C1-C685-4EEF-A407-657C04BD9457
E8B69DC7-EA74-43F3-A648-F27E53546E9A1CB66D3F-7BE9-4C19-9602-49CBF3A57903F8D32ACB-BF51-4887-B012-6CA37A9EFD35B90C55F9-379B-4520-932F-A5A82B1A17006BADD1C6-6437-48C6-971F-1AE3792BF5AA3BEA5EAB-ECE2-4B78-89DF-2495B9B182483613F860-D2CA-4BBC-BBB1-C31686C7FA687BD89BCB-473C-475E-88EC-84E6F39F47C68ABF2C3E-053B-430B-BA7B-016864E4FEB19824D6B4-9B44-417B-9D04-1BFE7CA39C733137A90B-2C64-425B-9A54-B8B524E4188F

Përshkrimi

Shitet volkswagen TOUAREG,3.2 v6 benzine/gaz..FULL OPSION+extra ne look.impjanti gazit eshte italian i markes lovato me solucion per zbutjen e valvulave,.kambio automatike dhe tronic,sherbimet sapo jane bere te gjitha,nuk ka nevoj per asnje sherbim,vaj filtra te motorri,vaj filtra te kambios,dhe filtri gazit,.gomat jane ne gjendje 80%.amortizatoret jane me ajer (4matic) me 5 pozicione te ndryshueshme te lartesise sipas terrenit ose deshires.kjo makine eshte perdorur shum rralle,vetem per fundjave.
Nr kontakti 0692277007 ,cmimi 11.700€uro

Nuk ka tag

731 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9175a8d42776c233

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total