Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 15 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

 

Shitet Tokë Truall.

  • Sipërfaqe (m²): 5001-10000
  • Adresa: Porto Romano , Durrës.
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: +355682045499
  • Postuar në: 16/02/2017 12:58
  • Skadon për: 43 ditë, 21 orë
DSC01057
DSC01054Toke-9900-m2-Porto-Romano-Durresharta-treguese1

Përshkrim

Shitet Tokë Truall
Adresa:Porto Romano,Durrës

Prona ndodhet në zonën e Porto Romanos në Durrës ka formë të rregullt me dimensione 179 m me 50 m.
Në bazë të masteplanit të miratuar nga K.RR.T.SH në 14.03.2011 do të përqëndrohen në këtë zonë të gjitha veprimtaritë në lidhje me Naftën,Gazit dhe të nën produkteve te tyre.

Kodi:0139

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 1083 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 43058206f18aa3fc

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total