Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

207,000 €

Shitet toke tek Spitali Amerikan 2

  • Çmimi/m²: 500
  • Sipërfaqe (m²): 301-500
  • Adresa: Spitali Amerikan 2
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695406860
  • Postuar: 22/01/2018 11:44
  • Skadon: 103 ditë, 10 orë
Screenshot_7

Përshkrimi

Shitet toke me nje siperfaqe 414 m2 tek Spitali Amerikan 2. Toka ndodhet 100 m poshte Spitalit Amerikan dhe shitet per nje cmim 500 euro /m2.

CMIMI : 500 euro /m2

Siperfaqja:414 m2
Lloji i prones: Truall
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Spitali Amerikan 2

Per me shume informacione klikoni linkun:https://www.merlinimobiliare.com/pronat/shitet-toke-tek-spitali-amerikan-2/

Nuk ka tag

409 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 50459c639a225c55

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total