Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

30,000 €

Shitet toke sip 1000 m2

  • Çmimi/m²: 1000
  • Sipërfaqe (m²): 1001-2500
  • Adresa: Razem
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 0682052992 0675374190
  • Postuar në: 01/06/2017 11:43
  • Skadon për: 37 ditë, 2 orë
Screenshot - 6_1_2017 , 11_19_45 AM

Përshkrim

CITYHOME ka per te shitur toke sip 1000 m2 ne razem. Shkoder

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 79 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 357592fdf6635735

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total