Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1 €

Shitet toke per ndertim

  • Çmimi/m²: 0.1
  • Sipërfaqe (m²): 501-1000
  • Adresa: Prane shkolles 'NUMANI'
  • Rrethi: Fier
  • Kontakt: 0693449777
  • Postuar: 18/08/2017 19:54
  • Skadon: 52 ditë, 12 orë
received_10206780743817491
received_10206780753737739received_10206780742657462

Përshkrimi

Shitet Truall 1000m me Certifikat themele te ngritura siperfaqe130 m, 1,4 m nga toka, e rrethuar me mure, uji i pishem dhe kanalizime funksionale, e gjith siperfaqa e dranazhuar dhe e mbiell me peme frutore.

Nuk ka tag

63 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7935995cf2d815b7

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total