Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

1 €

Shitet toke per ndertim

  • Çmimi/m²: 0.1
  • Sipërfaqe (m²): 501-1000
  • Adresa: Prane shkolles 'NUMANI'
  • Rrethi: Fier
  • Kontakt: 0693449777
  • Postuar në: 18/08/2017 19:54
  • Skadon për: 114 ditë, 13 orë
received_10206780743817491
received_10206780753737739received_10206780742657462

Përshkrim

Shitet Truall 1000m me Certifikat themele te ngritura siperfaqe130 m, 1,4 m nga toka, e rrethuar me mure, uji i pishem dhe kanalizime funksionale, e gjith siperfaqa e dranazhuar dhe e mbiell me peme frutore.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 26 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 7935995cf2d815b7

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...
total