Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

10,000,000 LEK

Shitet toke per ndertim, Fier

  • Çmimi/m²: 10
  • Sipërfaqe (m²): 501-1000
  • Adresa: Prane shkolles 'NUMANI'
  • Rrethi: Fier
  • Kontakt: 0693449777
  • Postuar: 18/02/2018 17:07
received_10206780770098148
received_10206780743817491

Përshkrimi

Fier pran shkolles ‘ NUMANI’ shitet 1000m toke me CERTIFIKAT, me themele te ngritura per tre kate me sip 130m, e rrethuar me mure, uje dhe kanalizime te lidhura, e gjith e dranazhuar, e mbiell me peme frutore.

Nuk ka tag

61 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 4555a89847c4f2eb

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total