Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

12,180,000 €

Shitet Toke ne Vlore

  • Çmimi/m²: 120
  • Sipërfaqe (m²): 10001-20000
  • Adresa: ne Vlore
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar në: 21/09/2017 14:54
  • Skadon për: 49 ditë, 7 orë
toke ne vlore

Përshkrim

Shitet Toke ne Vlore

Shitet Toke ne Vlore me siperfaqje 10.150 m2 tek Uji i Ftohte. Toka ndodhet ne kodren perballe detit, ne nje vend shume piktoresk dhe relaksues. Ne kete toke mund te ndertohet Resort me te gjitha hapesirat e nevojshme ose pallat. Shitet per nje cmim teper te favorshem per vetem 120 euro/m2.

Cmimi: 120 euro/m2

INFORACIONET PERKATESE TE PRONES:

Siperfaqja: 10.150 m2
Tipi i prones: Truall
Qyteti: Vlore
Zona: Vlore

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 114 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 819593ed3dd30f45

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total