Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

13,000,000 LEK

Shitet toke ne qender te Shkodres

  • Kjo ofertë nuk është më e vlefshme
  • Çmimi/m²: 19969
  • Sipërfaqe (m²): 501-1000
  • Adresa: Bulevardi Mehmet Pashe Plaku, Rruga Ymer Prizreni
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355 66 66 66 765
  • Postuar: 24/08/2017 18:26
  • Skadon: 60 ditë, 8 orë
DSCF6107
frgrgjyyjhUntitledUntitleddfdf

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje nje toke ne Shkoder me adrese te bulevardi Mehmet Pashe Plaku, rruga Ymer Prizreni. Toka ka nje siperfaqe totale prej 651 m² dhe ndodhet 600 metra larg sheshit te perashit, ne rruge kryesore ngjitur me shkollen e ndertimit. Toka ka hapesire te bollshme dhe dalje ne rruge krysore, gjithashtu mund te perdoret per cdo lloj ndertimi.

CMIMI 130 MILION LEKE (I NEGOCIUESHEM)

Nuk ka tag

2218 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9657baceaa7ef8c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total