Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

385,000 €

Shitet toke ne Prush afer Vaqarrit

  • Çmimi/m²: 55
  • Sipërfaqe (m²): 5001-10000
  • Adresa: Prush
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695406860
  • Postuar në: 21/09/2017 14:54
  • Skadon për: 191 ditë, 1 orë
Toke ne Prush afer Vaqarrit

Përshkrim

Shitet toke ne fshatin Prush, afer Vaqarrit. Siperfaqja e tokes eshte 7000 m2. Toka ndodhet ne ane te rruges dhe mund te perdoret per cdo lloj biznesi. Shitet per nje cmim mjaft te leverdisshem, per vetem 55 euro/m2 ( i diskutueshem)

CMIMI: 55 euro/m2

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Siperfaqja: 7000 m2
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Vaqarre

Per me shume informacione klikoni linkun:http://www.merlinimobiliare.com/properties/shitet-toke-ne-prush-afer-vaqarrit/

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 85 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 93559b7c2b6255fa

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total