Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

220,000 €

Shitet toke ne plazhin e Durresit.

  • Çmimi/m²: 000000000
  • Sipërfaqe (m²): 501-1000
  • Adresa: Plazhi i Durresit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar në: 08/09/2017 12:41
  • Skadon për: 88 ditë, 4 orë
1
2468 (2)

Përshkrim

Shitet toke ne zonen e plazhit te Durresit. Toka ka siperfaqe 500 m2 dhe ndodhet ne vije te pare te plazhit, afer detit dhe ka akses ne rrugen kryesore. Toka eshte me dokumenta te rregullta pronesie dhe te ofron mundesi leje ndertimi deri ne 5 kate. Mund te pershtatet per ndertim ambient banimi, shtepi, vile apo biznes, si hotel, bar-restorant apo ndertim multifunksional per banim dhe biznes njekohesisht. Per detaje dhe viziten ne vendodhje na kontaktoni!

AN160717-01

Shitet toke ne plazhin e Durresit.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 38 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 5645973123b82671

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total