Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

240,000 €

Shitet Toke ne Mezez Kashar

  • Çmimi/m²: 60
  • Sipërfaqe (m²): 2501-5000
  • Adresa: Mezez Kashar
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 067 20 30 806
  • Postuar: 01/03/2018 17:04
30ff683f-2aea-392b-3b52-e82d20c50e87

Përshkrimi

Shitet toke ne Kashar 4000m2 . Mund te perdoret per aktivitet magazinimi si per edhe toke buqesore dhe shume lloji aktivitetesh te tjera . Ka dalje ne rruge kryesore gje qe i jep nje mundesi aksesi shume te mire . Per me shume informacion me kontaktoni .

Nuk ka tag

554 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9565a98084173309

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total