Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 15 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

400,000 €

Shitet Toke ne kodren pergjate lumit Buna

  • Çmimi/m²: 20
  • Sipërfaqe (m²): 10001-20000
  • Adresa: Shiroke
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355 66 66 66 765
  • Postuar në: 01/06/2017 17:05
  • Skadon për: 2 ditë, 2 orë
pune 030
pune 031pune 032

Përshkrim

Trualli ndodhet ne nje zone perfekte per ndertim me nje shtrirje te gjere ne kodren pergjate lumit Buna qe i jep nje vizibilitet mjaft te larte truallit ashtu si dhe cfaredolloj ndertimi qe mund te ngrihet mbi te.
Ka nje siperfaqe prej 20 dynym (20000 m²) por mund te shitet dhe e ndare me minimum prej 1 dynym, e mjaftueshme per ndertimin e vilave te pushimit. Ofron nje pamje te mrekullueshme te te gjithe qytetit te Shkodres, kalase se Rozafes, lumit Buna dhe
pjeses jug-lindore te liqenit te Shkodres. Eshte nje vend perfekt ku mundesohet qetesia, ajri i paster dhe nje pamje maramendese. Disponon dokumentacion te rregullt. Sipas planit rregullues te Shkodres lejohet ndertimi i vilave luksoze 3-kateshe, miratuar nga Keshilli Kombetar i Territorit.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 988 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 14056ddc499902d2

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total