Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

510,000 €

Shitet toke ne fshatin Prush

  • Çmimi/m²: 30
  • Sipërfaqe (m²): 10001-20000
  • Adresa: Vaqarr
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695406860
  • Postuar: 22/01/2018 11:44
  • Skadon: 68 ditë, 8 orë
toke 17000 m2

Përshkrimi

Shitet toke ne fshatin Prush, afer Vaqarrit. Siperfaqja e tokes eshte 17000 m2. Prane kesaj prone po konsolidohet nje zone e mirfillte biznesi dhe industriale. Shitet per nje cmim shume te leverdisshem, per vetem 30 euro/m2 (i diskutueshem)

CMIMI: 30 euro/m2

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Siperfaqja: 17000 m2
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Vaqarre

Per me shume informacioni klikoni linkun:http://www.merlinimobiliare.com/properties/shitet-toke-ne-fshatin-prush/

Nuk ka tag

311 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 79459b7c9d64feb5

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total