Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

510,000 €

Shitet toke ne fshatin Prush

  • Çmimi/m²: 30
  • Sipërfaqe (m²): 10001-20000
  • Adresa: Vaqarr
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695406860
  • Postuar në: 21/09/2017 14:54
  • Skadon për: 191 ditë, 1 orë
toke 17000 m2

Përshkrim

Shitet toke ne fshatin Prush, afer Vaqarrit. Siperfaqja e tokes eshte 17000 m2. Prane kesaj prone po konsolidohet nje zone e mirfillte biznesi dhe industriale. Shitet per nje cmim shume te leverdisshem, per vetem 30 euro/m2 (i diskutueshem)

CMIMI: 30 euro/m2

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Siperfaqja: 17000 m2
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Vaqarre

Per me shume informacioni klikoni linkun:http://www.merlinimobiliare.com/properties/shitet-toke-ne-fshatin-prush/

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 93 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 79459b7c9d64feb5

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total