Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

480,000 €

Shitet toke ne autostraden Tirane-Durres

  • Çmimi/m²: 30
  • Sipërfaqe (m²): 10001-20000
  • Adresa: ne autostraden Tirane-Durres ne zonen e Fllakes afer fshatit Vllaznia
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695406860
  • Postuar: 22/01/2018 11:44
  • Skadon: 102 ditë, 1 orë
Toke 16000m2

Përshkrimi

Shitet toke ne autostraden Tirane-Durres ne zonen e Fllakes afer fshatit Vllaznia. Siperfaqja e truallit eshte 16000m2. Trualli ndodhet 500m larg autostrades por buze rruges. Prona eshte kuadratuar dhe ne nje zone me biznese te konsoliduara. Shitet per nje cmim thuajse sa gjysma e markatos ne zone. Shitet per vetem 30 euro/m2. NXITONI!

CMIMI: 30 euro/m2

INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN :

Siperfaqja: 16000 m2
Tipi I Prones: Truall
Qyteti: Tirane
Zona: Fshati Vllaznia

Per me shume informacione klikoni linkun:http://www.merlinimobiliare.com/properties/shitet-toke-ne-autostraden-tirane-durres/

Nuk ka tag

698 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 33758b1c4769af62

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total