Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,500,000 LEK

Shitet Toke, Institut-Kamez.

  • Çmimi/m²: 8750
  • Sipërfaqe (m²): 301-500
  • Adresa: Rruga: "Australia", Institut-Kamëz
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355696888810 / +35542255508
  • Postuar: 11/11/2017 13:58
  • Skadon: 5 ditë, 4 orë
Foto Ademi

Përshkrimi

Tokë për shitje
Adresa: Insitut
Toka është e pozicionuar buzë rrugës “Australia”, një rrugë mjaft e frekuentuar nga banorët e Kamzës dhe të Insitutit. Kjo rrugë ndodhet pak metra nga rruga kryesore që lidh Tiranën me Kamzën.
Cmimi 35 Milion Lekë -8750 lekë/m2
Sipërfaqja 400 m2

Nuk ka tag

192 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 945971f1918f691

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total