Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

12,000,000 LEK

Shitet Toke Berzhite Buze Autostrades Tirane-Elbasan

  • Çmimi/m²: 5500
  • Sipërfaqe (m²): 20001-50000
  • Adresa: Berzhite, Buze Autostrades Tirane - Elbasan
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0672016540
  • Postuar: 30/06/2017 12:36
  • Skadon: 42 ditë, 1 orë
1
23

Përshkrimi

Ne fshatin Berzhite, buze Autostrades se re Tirane-Elbasan shitet toke bujqesore me siperfaqe 2200 m2.

Toka ndodhet buze autostrades, vetem 4-5 minuta me makine larg qendres tregtare TEG, sapo kalon Palma Nova dhe eshte e paisur me certifikate pronesie.

Mund te klikoni linkun me poshte per te shikuar vendodhjen e sakte te prones (nese nuk klikohet, mund te beni copy paste linkun direkt ne browserin tuaj). Gjithashtu, mund te gjeni edhe disa foto te bashkangjitura ketij njoftimi.

https://www.google.com/maps/@41.2456312,19.9100783,3a,75y,223.57h,71.39t/data=!3m6!1e1!3m4!1sAlN1-ngKsC6weq_4TpgMcw!2e0!7i13312!8i6656

Nuk ka tag

69 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 99595628a9db0cc

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total