Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1 LEK

Shitet TOKE 500m2. Zona ALI DEMI

  • Çmimi/m²: 1/m2
  • Sipërfaqe (m²): 301-500
  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696728774
  • Postuar: 14/01/2019 14:56
  • Skadon: 37 ditë, 15 orë
1
2Toka Asig 14-01-2016

Përshkrimi

Zona/Rruga : Rruga Agush Gjergjevica ALI DEMI

Pershendetje,

Shes Toke, OKAZION
Mundesi shume e mire Investimi

Prona ndodhet ne Rrugen *Agush Gjergjevica* , 600 m mbi Qendren Boterore Bektashiane. ALI DEMI.
Zona pritet te marre nje zhvillim te madh pasi aty prane po ndertohet Unaza e madhe e Tiranes qe lidh TEG-un me Brrylin.
Rrethrrotullimi qe ndodhet 320m larg prones do behet nje nyje shume e rendesishme pasi do lidhet me Brrylin, TEG-un ,Zonen e Freskut dhe Sanatoriumit.

Projekti i Unazës së Madhe lindore të Tiranës nga zgjatimi i Lanës drejt Shkozës, për te kaluar deri në Farkë ku bashkohet me segmentin e përfunduar që të çon në kryqëzimin e hyrjes së autostradës Tiranë-Elbasan (aks me standardet e kategorisë A urbane). Kontratat mbyllen e puna nis kete vjeshte 🛣️🛑🚨🚦

Posted by Damian Gjiknuri on Sunday, August 26, 2018

Prona eshte me Certifikate . Siperfaqe 500m2 .

Cmimi OKAZION

Bashkangjitur do gjeni dhe foto.

Per info te tjera Kontaktoni ne
cel- 0696728774
alerdo-shkoze@hotmail.com

Nuk ka tag

660 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1705b864f273e6b6

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total