Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

120,000 €

Shitet toke 4700 m² prane plazhit te Divjakes

  • Çmimi/m²: 000
  • Sipërfaqe (m²): 2501-5000
  • Adresa: Prane Parkut Nacional te Divjakes,Divjake.
  • Rrethi: Lushnje
  • Kontakt: +355676011111
  • Postuar në: 15/04/2017 12:15
  • Skadon për: 20 ditë, 6 orë
divjake
venndnfodsnodnh

Përshkrim

Shitet toke 4700 m² prane plazhit te Divjakes

Adresa: Prane Parkut Nacional te Divjakes,Divjake.

Shitet toke me siperfaqe prej 4700 m² ne Divjake,prane Parkut Nacional te Divjakes.Toka eshte e rrethuar me mur dhe me shtylla betoni te pajisura me rrjete.Ndodhet midis Pyllit te Divjakes,rruges qe te nxjerr ne plazhin e Divjakes dhe qytetit.Toka eshte e mirmbajtur dhe vihet re kujdesi ne prone si ne vendosjen e rrethimit ashtu edhe ne krijimin e lehtesirave te tjera.Eshte e pershtatshme per godina biznesi ashtu edhe per ndertime individuale.E pajisur me certefikate pronesie.

Cmimi: 120.000 euro.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 180 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 49358f1f2aa2ada9

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total