Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

500,000 €

Shitet Toka Okazion!!!!Xhafzotaj!!!

  • Çmimi/m²: 50
  • Sipërfaqe (m²): 501-1000
  • Adresa: Rruga nacionale 4-rruge/Rreth
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0675584121
  • Postuar: 17/09/2017 18:24
  • Skadon: 73 ditë, 11 orë
TOKE-OKAZION----XHAFZOTAJ-

Përshkrimi

Shitet toka ne ane te rruges nacionale 4-rruge – Rreth,siperfaqe prej 8000m2,me gjeresi 45m dhe gjatesi 180m,toka eshte me certifikate pronesie dhe e rrethuar,e pajisur me uje dhe energji elektrike,brenda tokes perfshihet dhe nje objekt prej 48m/katror i legalizuar,ne kete siperfaqe 6 dynym jane vresht ne prodhim dhe 2 dynym ne buze te rruges qe mund te pershtaten per cdo lloj ndertimi biznesi.Per cdo pyetje me telefononi.

Nuk ka tag

122 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 98559bea128bca93

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total