Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

200,000 €

Shitet toka ne Magjistralen Prishtine – Peje ne Mleqan

  • Çmimi/m²: 2000
  • Sipërfaqe (m²): 1001-2500
  • Adresa: Magjistralja Prishtine - Peje ne Mleqan
  • Rrethi: Jashtë Shqipërisë
  • Kontakt: + 377 45/666-765 & + 377 44/315-044
  • Postuar: 22/04/2018 11:19
  • Skadon: 59 ditë, 5 orë
foto 1
foto 2foto 3foto 4foto 5foto 6foto 8foto 11foto 12foto 8

Përshkrimi

Shitet toka ne mes fshatrave Kijeve dhe Mleqan.Toka gjindet shume prane magjistrales Prishtine – Peje, perballe pompes se benzines EURO BENZ.

Toka gjindet ne nje vend shume te pershtatshem dhe i ploteson te gjitha kushtet per hapjen e ndonje biznesi por mund te shfrytezohet edhe per troje.

Toka ka dokumentacion te rregullt e pronar shqiptar dhe mund te përkthehet menjëherë.

Rruga lokale qe ka dalje ne magjistralen Prishtine – Peje eshte e gjere 5 metra.

Toka shitet komplet 1 Hektare e 2 Ari dhe mund te ndahet edhe ne parcela si me poshte :

1. P-72310051-00935-1 (29.76 Ari)
2. P-72310051-00935-2 (29.77 Ari)
3. P-72310051-00945-0 (42.95 Ari)

Çmimi: 2000 EUR

Per informata me te hollesishme mund te na kontaktoni:

Tel/Viber: + 377 45/666-765 & + 377 44/315-044

Nuk ka tag

1673 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 87258358d011ca4c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total