Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

200,000 €

Shitet Toka 1 Hektar e 2 Ari ne Mleqan, Magjistralja Prishtine Peje

  • Çmimi/m²: 2000
  • Sipërfaqe (m²): 5001-10000
  • Adresa: Magjistralja Prishtine - Peje ne Mleqan
  • Rrethi: Jashtë Shqipërisë
  • Kontakt: + 377 45/666-765 & + 377 44/315-044
  • Postuar: 13/12/2018 08:49
  • Skadon: 8 ditë, 13 orë
foto 1
foto 2foto 3foto 4foto 5foto 7foto 8foto 9foto 11foto 12

Përshkrimi

Toka ndodhet 50 metra nga Magjistralja Prishtine – Peje, perballe shtepise se Latif Kryeziut dhe Pikes se Karburanteve EURO BENZ

Toka ka dalje ne Magjistrale permes rruges lokale 5 metra te gjere e cila e ndan token ne 2 pjese (ana e djathte 42 Ari dhe ana e majte 60 Ari)

Toka eshte ne nje vend te pershtatshem dhe i ploteson te gjitha kushtet per hapjen e ndonje biznesi (Fabrike, Depo, Ferma te ndryshme,etj) por mund te shfrytezohet edhe per troje

Toka ka dokumentacion te rregullt e pronar shqiptar dhe mund te përkthehet menjëherë.

Çmimi: 2000 EUR per Ari

Per informata me te hollesishme mund te na kontaktoni:

Tel/Viber: 044/315-044 & 045/666-765

Nuk ka tag

710 herë e lexuar, 5 herë sot

  

Numri i postimit: 5475b2b5560b52f8

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total