Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

800,000 €

SHITET SUPER VILE 3 KATESHE E JASHTEZAKONSHME

  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: AKACIA HILLS
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694273672
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 05/04/2018 12:58
  • Skadon: 42 ditë, 15 orë
28279158_10154951179447493_1243798775756038904_n
28279918_10154951180102493_8077372279055782751_n28377471_10154951179542493_317377504676021459_n28377819_10154951179482493_8956388430350661355_n28377471_10154951179542493_317377504676021459_n28378308_10154951179407493_1779717404991739567_n28468779_10154951180417493_7744443295371086034_n28279132_10154951180007493_3076124561290926561_n28467764_10154951180292493_7899179083259705854_n28379730_10154951179602493_858766500445398563_n

Përshkrimi

SHITET SUPER VILE 3 KATESHE E JASHTEZAKONSHME TEK AKACIA HILLS

Vila ka siperfaqe trualli prej 638 m2 (me certifikate pronesie) me nje investim 200.000 euro , i rrethuar nga kopsht plot gjelberim , nje arkitekture e pakrahasueshme , duke filluar nga mobilimi i perkryer , parket i cilesise me te mire ne treg , pllakat e sallonit me nje cmim (5,000 euro nje) , abazhuret me avull (15,000 euro nje) , sensor grilash duke i hapur dhe mbyllur me levizje dore , sensor dritat e shalleve duke prekur ne te , cdo gje e bere ne detaj , sisteme ngrohje – ftohje , izolime etj etj…FOTOT tregojne pershkrim me teper.Cmimi 800.000 euro

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

Nuk ka tag

320 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 8715a98074976d90

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total