Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,000,000 €

Shitet Super Vile 250m² ne Halkidiki Greqi

  • Sipërfaqja (m²): 201-300
  • Adresa: Halkidiki Greqi
  • Rrethi: Jashtë Shqipërisë
  • Kontakt: 00306994867940
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 05/02/2018 06:50
  • Skadon: 73 ditë, 23 orë
120168586_900x675
120168589_900x675120168593_900x675120168597_900x675120168603_900x675120168591_900x675120168610_900x675120168606_900x675img_9120168608_900x675

Përshkrimi

Shitet Super Vile Luksoze me Pishine private me siperfaqe 250m² + 3800m² toke rreth e rreth viles e mbjell me peme dhe lule dekorative.Vila eshte 2 katshe dhe Eshte e perbere nga 6 dhoma,2 sallone + guzhine per secilin, 2-WC dhe me nje depo per magazinim prej 80m².Ka gjithashtu vend parkim per 3 Makina.BBQ me vend te organizuar dhe te mbuluar per te organizuar festa (per 15-20 persona).Ka 2 oxhaqe.Sistem alarmi.Dyer dritare alumini me sita.Sistem ngrohje me nafte + kondicjoner per te gjitha dhomat.C’do gje eshte perfekte ne ne gjendje shume te mire.Vila ndodhet vetem 80/M larg Detit me pamje ballore.Pishina eshte me permasa 6M x 12M. Vila ndodhet ne zonen e ”Nea Iraklia Halkidiki” (Νέα Ηράκλεια Χαλκιδικής)
Kontaktoni 00306994867940 SMS/Viber/What’s Up *Saqrim…Disponohen edhe Apartamente,,,Vila,,,Toka te tjera dhe me madhesi te ndryshme ne zonen e Chalkidikis dhe ne qytetin e Selanikut.

Nuk ka tag

254 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 5885a778e88c7a34

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total