Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

248,000 €

SHITET SUPER SUPER AP. 2+1 “GARDA”

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: tek Garda
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682017333
  • Specifikimet: I mobiluar
  • Postuar: 02/12/2017 14:58
  • Skadon: 4 ditë, 23 orë
20228683_10154463917107493_4993283601698801607_n
20228272_10154463916897493_3897951571864299115_n18813499_10154463917117493_4729677930659518982_n20228796_10154463917257493_4879131150168411723_n20245906_10154463917077493_8237954351760772738_n20292829_10154463917142493_6213327384911281362_n20229318_10154463916912493_1903185791307081063_n20245444_10154463916927493_2870529262640631962_n

Përshkrimi

*SHITET SUPERR APARTAMENT 2+1!!! APARTAMENTI KA SIPERFAQE PREJ 108 m2 ESHTE I NDARE ME 2 DHOMA GJUMI , NJERA ME TUALET , KORIDOR , SALLON , BALLKON…PUNIME SUPER CILESORE NE APARTAMENT CDO GJE E RIKONSTRUKTUAR DHE E BERE SIPAS QEJFIT ME PAJISJET E FUNDIT, ME PARKET , MERMER ETJ…APARTAMENTI ESHTE I VENDOSUR NE KATIN E 6 NE NJE SUPER PALLAT…CMIMI 2300 EURO/M2

*ADRESA: TEK GARDA

*Real Estate I-DEAL
-0682017333
-0696410104.

Nuk ka tag

134 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 195973558d938cb

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total