Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,000,000 €

SHITET SUPER PRONE 1.000.000 EURO ME QERA 4500 EURO/MUAJ

  • Adresa: ne nje super zone ne Tirane , kryqezim
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694273672
  • Postuar: 05/04/2018 13:01
  • Skadon: 59 ditë, 1 orë
Tirane (1)

Përshkrimi

SHITET SUPER PRONE NE KRYQEZIMIN E NJE NGA ZONAVE ME TE MIRA TE TIRANES

Rasti juaj per investimin e se ardhmes…Behet fjale per nje prone me siperfaqe totale prej 200 m2 me certifikate pronesie ( e hipotekuar ) aktualisht eshte i dhene me qera nje banke, me nje shifer prej 4500 euro/muaj si dhe kontrat afatgjate…Cmimi 1.000.000 euro i PADISKUTUESHEM

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 – 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

Nuk ka tag

283 herë e lexuar, 4 herë sot

  

Numri i postimit: 1295a883da5cfab2

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total