Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

150,000 €

SHITET SUPER APARTAMENT NE QENDER TE TIRANES

  • Sipërfaqja (m²): 111-120
  • Adresa: Rruga Barrikadave
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692070013
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 17/11/2017 12:50
274cc875-02a0-3e3a-0518-9e8e64111684
3892df07-4a1f-4078-2b18-37c314226a5489394ba1-4b4d-9130-7483-5477fcd4daf9b6b65f10-a691-8b01-dc46-ed4ab02d93cbbb5d918d-b545-8201-007d-670a2aaf57e2

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, me punime cilesore dhe te mire administruar. I pozicionuar ne katet e larta te nderteses, ofrohet nje pamje e mrekullueshme e Tiranes dhe larg zhurrmave. Organizohet ne nje sallon te madh dhe shume te bollshem ku ndodhet ambienti i gatimit i pajisur me elektroshtepiake te markes AEG, lavaman qeramik etj., salloni ndenjes dhe ambienti i ngrenies, 2 dhoma gjumi ku ajo matrimoniale lidhet me ballkonin emadh prej 36m2,dhe 1 tualet. Investimi dhe rimobilimi i apartamentit eshte kryer muajt e fundit dhe investimi kap nje vlere mbi 40.000 Euro, me materialet me cilesore duke filluar nga parketi drurit 11.5cm deri tek tavolina dhe kendi Chateau d’Ax etj.
Nxitoni te prenotoni nje vizite ne prone !

Nuk ka tag

504 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9345a0eb55158e6e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total