Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

65,000 €

Shitet Super Apartament 3+1 tek Astiri. (65.000 €), Shitje, Tirana

  • Sipërfaqja (m²): 111-120
  • Adresa: Astir, tek Urban Coffee
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 069 726 4350
  • Postuar: 14/11/2017 14:40
  • Skadon: 62 ditë, 16 orë
14979659021987782288_large
14979659081697281287_large14979659151245282640_large14979659051004590813_large14979659131585253478_large1497965917218833325_large14979659041412058296_large14979659101901376061_large

Përshkrimi

Shitet Super Apartament 3+1. Astir, tek Urban Coffee.
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks ku jan te gjitha kushtet qe i njevojitet nje familje.
Ka nje siperfaqe prej 113 m2. Dhe nje planimetri goxha komode.
Ndodhet ne kat te 2-te.
Eshte e pajisur me Ashensor dhe me Hipoteke.
Cmimi i prones eshte 65.000 euro.
Per me shume informacion kontaktoni numrin 069 726 4350

Nuk ka tag

219 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 94959b9381a0f215

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total