Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

300,000 €

SHITET SUPER APARTAMENT 3+1 LUKS TEK NOBIS

  • Sipërfaqja (m²): 151-200
  • Adresa: kompleksi Nobis , Liqeni
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694273672
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 05/04/2018 13:01
  • Skadon: 50 ditë, 14 orë
28783206_10154969968887493_4660365255069663232_n
28783265_10154969969237493_490627862412394496_n28795150_10154969969137493_163834452378648576_n28872720_10154969968832493_763458504475279360_n28872919_10154969968837493_3008075663962800128_n28951121_10154969969192493_5916383974988447744_n29026086_10154969969312493_5226787509161164800_n

Përshkrimi

SHITET SUPER APARTAMENT 3+1 I KOMPLETUAR LUKS TEK KOMPLEKSI NOBIS , LIQENI…

Apartamenti ka siperfaqe 160 m2 me hipotek, i vendosur ne nje nga komplekset me te mira, me teknologjine e fundit ne fushen e ndertimit.Apartamenti ka punime super cilesore , sistem chiller , sistem kapot , banjot in-caso , parket , ajer te kondicionuar , dhomat me TV etj…Apartamenti ka planimetri te shkelqyer dhe ndarje perfekte…Cmimi 300.000 euro i limituar ne kohe te shkurter

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

Nuk ka tag

303 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 3005aa288d09640d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total