Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

46,200 €

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI MALEJZIAN

  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: KOMPLEKSI MALEJZIAN TEK KTHESA E KAMZES
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682017333
  • Postuar: 19/10/2017 11:38
  • Skadon: 138 ditë, 23 orë

Përshkrimi

*SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 (NE PROCES HIPOTEKIMI) ME NJE SIPERFAQE TE FAVORSHME 84 m2 I VENDOSUR NE KATIN E 3 BANIM.PALLATI KA SUPER PUNIME CILESORE BRENDA DHE JASHTE , SISTEM KAMERASH , 2 ASHENSOR (ME KAPACITET 10 VETA) , SISTEM KAPOT , CHILLER ETJ….CMIMI 550 EURO/M2

*ADRESA: KOMPLEKSI MALEJZIAN 2 KULLAT, TEK KTHESA E KAMZES

*REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
0682072229

Nuk ka tag

138 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 25959c0f262780de

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total