Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

60,000 €

Shitet super apartament 2+1 mem hipotek “FRESKU”

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: FRESKU PRANE TV 2000
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682017333
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 19/06/2017 12:13
  • Skadon: 20 ditë, 3 orë

Përshkrimi

*SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEK PER 600 EURO/m2 i DISKUTUESHEM

-Siperfaqe totale prej 102 m2
-kati i 4 me ashensor
-orjentimi jug-lindje
-2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare , soxhorno te madhe + ballkon
-punime cilesore si dhe hapesira te bollshme me ndarje perfekte
-Cmimi Total 60.000 euro

*Adresa: FRESKU PRANE TV 2000

*Real Estate I-DEAL
-0682017333
-0682072229
-0696410104.

Nuk ka tag

115 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 877593e7af506147

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total